Kto Jeszcze Chce Zarabiać Na Wydobyciu BitCoina?

Czy wiesz czym jest BitCoin?

BitCoin jest pierwszą na świecie zdecentralizowaną kryptowalutą. Oznacza to, że możesz wysyłać pieniądze z jednego końca świata na drugi bez żadnych pośredników jak bank czy paypal. Twoje pieniądze są w stu procentach bezpieczne, żaden bank, rząd czy ktokolwiek inny nie jest w stanie zamrozić Twoich środków czy ukraść pieniędzy z Twojego portfela. Dodatkowo posiadanie portfela BitCoin jest zupełnie anonimowe, nie podpisujesz się imieniem i nazwiskiem, nie podajesz żadnych danych osobowych. BitCoin jest również odporny na inflację, ponieważ jego ilość jest ściśle określona i po wydobyciu wszystkich planowanych BitCoinów nie będzie już możliwości stworzenia kolejnych.

Czy wiesz jak zmieniała się cena BitCoina od kiedy wszedł on na rynek w 2009 roku? Początkowo nie miał praktycznie żadnej wartości. Mogłeś kupić około 1300 BitCoinów za jednego dolara! Już rok później jego cena wynosiła 1$ za sztukę, a po kolejnych kilku miesiącach było to już 10$. Przedstawię Ci wykres ceny BitCoina od momentu wprowadzenia go na rynek:


Jak widzisz ogromny skok nastąpił pod koniec 2013 roku i choć potem cena zaczęła spadać, to w końcu znowu osiągnęła ponad 1000$. Każdego roku wydobywanych jest coraz mniej BitCoinów a zainteresowanie tą kryptowalutą jest coraz większe. Oznacza to, że cena cały czas będzie rosła! Prognozuje się, że w przeciągu kolejnych kilku lat cena może osiągnąć nawet 10.000$!

Aby jeszcze lepiej zrozumieć czym jest BitCoin, jak działa, jaki ma potencjał oraz jak możesz zarobić na jego wydobyciu, obejrzyj koniecznie poniższy film:

BitClub Network

Czym jest BitClub Network? Jest to tzw. kopalnia BitCoinów. Firma za zainwestowane przez nas pieniądze kupuje coraz to nowszy sprzęt do wydobywania BitCoinów, a następnie dzieli się zyskami ze swoimi inwestorami. Jeśli obejrzałeś do końca powyższy film to powinieneś już wiedzieć, że zdecydowanie bardziej opłacalne jest inwestowanie w wydobycie BitCoin niż kupienie samych monet
i czekanie na wzrost ich wartości.

Na poniższym filmie możesz zobaczyć jak w rzeczywistości wygląda kopalnia BitClub Network, oraz jakim sprzętem i technologią dysponuje.

Plan marketingowy

Przejdźmy teraz do planu marketingowego i spójrzmy co tak naprawdę oferuje BitClub Network

1. Mining Pool – Pule wydobywcze

Do wyboru mamy 3 pule wydobywcze o wartości 500$, 1000$ oraz 2000$. Możemy również jednorazowo kupić wszystkie trzy pule za 3500$

2. Re-purchase (reinwestycja)

Jak widzisz w opisie każdej z puli, część wydobytych bitcoinów jest automatycznie przeznaczane na reinwestycję. Osobiście polecam przeznaczyć na reinwestycję 100% naszych zarobków, gdyż traktujemy to jako inwestycję długoterminową.

3. Drzewo binarne

Firma oferuje również plan binarny czyli potoczne drzewko. W momencie opłacenia składki członkowskiej w wysokości 99$ otrzymujemy miejsce w strukturze drzewka binarnego. Jeśli zaprosisz osobę do programu, to za każdą kupioną przez tę osobę pulę dostajesz punkty:

  • Za pulę o wartości 500$ otrzymujesz 3 punkty
  • Za pulę o wartości 1000$ otrzymujesz 6 punktów
  • Za pulę o wartości 2000$ otrzymujesz 12 punkty

Każdą z takich osób umieszczasz po lewej oraz prawej stronie swojego drzewka. W momencie uzbierania 15 punktów po obu stronach, zamyka się tzw. cykl i otrzymujesz bitcoiny o wartości 200$.

4. Dlaczego warto jak najszybciej zająć pozycję

Ponieważ punkty w drzewku otrzymujesz ze wszystkich osób, jakie do niego trafią! Oznacza to, że nie muszą to być Twoi bezpośredni poleceni. Im szybciej znajdziesz się w naszym zespole, tym więcej ludzi będzie automatycznie pod Ciebie wpadać. Tobie zostanie jedynie budowanie drugiej nogi.

5. Matching Bonus, rangi, dodatkowe bonusy, szczegółowy opis planu

W poniższym filmie poznasz cały plan marketingowy podparty przykładami, które pozwolą Ci dokładnie zrozumieć potencjał BitClub Network

Ile zarabia się na samym wydobyciu BitCoin bez polecania?

 

Z poniższego filmu dowiesz się ile tak naprawdę jesteś w stanie zarobić z wydobycia BitCoin (100% pasywna inwestycja)

Kto zarabia na przesyłaniu BitCoin?

Aby rozpocząć swoją przygodę z BitClub network, musisz zarejestrować się w programie. Zrobisz to klikająć poniższy przycisk.

 

Po wejściu na stronę możesz zmienić wyświetlany język na polski

Kolejnym krokiem jaki musisz wykonać to wciśnięcie zielonego przycisku „Ulepsz moje konto” oraz jednorazowa wpłata 99$ jako opłata członkowska.

Opłaty tej możesz dokonać jedynie poprzez BitCoin. Jeśli jeszcze nie posiadasz swojego portfela BitCoin, możesz założyć go bezpłatnie korzystając z tego linku. Po założeniu portfela wystarczy kupić BitCoiny na giełdzie, np. BitBay.info. Na poniższej prezentacji pokażę Ci dokładnie jak to zrobić.

 

Jak Kupić BitCoiny

 

Jak Kupić Pulę w BitClub Network?

 

Przelew Na Portfel i Zakupy w BitClubie